XXIII edycja
Targów Mieszkaniowych Murator EXPO
Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE zima 2008


22 i 23 listopada 2008 roku
COS TORWAR

ul. Łazienkowska 6a, Warszawa
sobota i niedziela: godz. 10.00 – 17.00


W dniach 22 i 23 listopada 2008 roku na warszawskim Torwarze odbędzie się XXIII edycja największych w Polsce Targów Mieszkaniowych Murator EXPO Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE. To najpełniejszy przegląd ofert domów i mieszkań - nowych
i „z drugiej ręki", a także okazja do uzyskania rzetelnych informacji na temat kredytów oraz warunków ich przyznawania. Ekspozycja targowa wzbogacona zostanie licznymi wydarzeniami towarzyszącymi.

WARTO PRZYJŚĆ NA TARGI

Kto kupował kiedyś dom lub mieszkanie, wie że droga do własnego „M” może być długa i wyboista. Przy zróżnicowanej ofercie rynku domów i mieszkań dokonanie trafnego i szybkiego wyboru wydaje się być nie lada sztuką. Jak skrócić drogę do własnego „M”, sprawić by była bardziej bezpieczna, a przy tym nie przepłacić?

Godnym polecenia sposobem jest wizyta na Targach Mieszkaniowych Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE. W jednym miejscu i czasie Murator EXPO - organizator targów oddaje do dyspozycji zwiedzających najszersze grono deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, agencji obrotu nieruchomościami i banków, także niezależnych ekspertów i doradców. Wszystko wzbogacone programem spotkań i seminariów i „przyprawione” odrobiną rozrywki - targowymi konkursami i zabawami dla dorosłych i dzieci.

Zimowe Targi Mieszkaniowe Murator EXPO to ostatnia okazja do sprawdzenia ofert deweloperów w 2008 roku. Jest to także doskonała okazja do zorientowania się w sytuacji na rynku nieruchomości oraz kredytów w Polsce. U źródła będzie można dowiedzieć się o bieżących cenach i warunkach zaciągania kredytu oraz o planach i prognozach na rok 2009.

KUPUJ Z GŁOWĄ - POSŁUCHAJ EKSPERTA

Każdy, kto chce kupić mieszkanie bezpiecznie i w korzystnej cenie, powinien wziąć udział w otwartych wykładach, które poprowadzą niezależni specjaliści. Zapraszamy do udziału w spotkaniach poświęconych m.in.: bezpieczeństwu zakupu mieszkania na rynku pierwotnym oraz wtórnym, ABC odbioru mieszkania czy prezentacji ogólnej sytuacji na rynku nieruchomości i prognozom cenowym ekspertów.

KATALOG TARGOWY

Goście targów otrzymają Katalog Targowy zawierający artykuły poradnikowe odpowiadające na pytania indywidualnych inwestorów zainteresowanych kupnem domu, czy mieszkania, listę wystawców czy program wydarzeń towarzyszących imprezie.

PLEBISCYT PUBLICZNOŚCI Targów Mieszkaniowych Murator EXPO

W kolejnej VI edycji Plebiscytu Murator EXPO o opinie na temat dostępnej na rynku oferty nowych domów i mieszkań ankieterzy Instytutu GfK Polonia poproszą klientów odwiedzających Targi Mieszkaniowe Murator EXPO.
Oceny odwiedzających targi dotyczyć będą inwestycji, które są aktualnie w sprzedaży na rynku mieszkaniowym oraz profesjonalizmu w obsłudze klienta targowych wystawców. Analiza wywiadów realizowanych podczas trzech kolejnych edycji targów da podstawę do wyłonienia najlepszych – zdaniem publiczności targów – firm prezentujących się na targach i najatrakcyjniejszych inwestycji.
Nowa formuła Plebiscytu pozwoli zidentyfikować inwestycje i wystawców najlepiej ocenianych przez klientów. Tym samym Plebiscyt będziemy wskazywać w jakim kierunku podążają zmiany w preferencjach klientów i jakie są ich oczekiwania.

KONKURSY TARGOWE DLA ZWIEDZAJĄCYCH

Atrakcją zimowej edycji Targów Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE 2008 będą konkursy zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

W konkursie dla dorosłych zwiedzających nagrodą główną jest wycieczka w dowolnie wybrane miejsce. Organizatorem i fundatorem nagrody jest portal domkredyt.pl.
Odwiedzające targi dzieci w sobotę 22 listopada będą mogły wziąć udział w konkursie plastycznym „Mój wymarzony DOM, moje wymarzone MIESZKANIE”. W specjalnie przygotowanym miejscu - Sali Zabaw, dzieci będą mogły namalować swoje wymarzone mieszkanie. W niedzielę zaś (23 listopada) wybrane prace zostaną przedstawione na specjalnie przygotowanej wystawie na terenie Torwaru, a autorzy wyróżnionych prac zostaną zaproszeni wraz z rodzicami na ogłoszenie wyników i rozdanie nagród. Główną nagrodą jest uatrakcyjnienie przyjęcia dziecka przez portal urodzinki.pl, który zajmuje się organizowaniem przyjęć tematycznych dla dzieci i młodzieży.  Przewidziane są również inne nagrody dla prac wyróżnionych.

WSTĘP NA TARGI

Targi można odwiedzić w dniach 22 i 23 listopada 2008 roku (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00 – 17.00. Bilet jednorazowego wstępu na targi kosztuje 15 zł. Dzieci do lat 12 wejdą na Torwar bezpłatnie w towarzystwie dorosłych opiekunów. Można tu dojechać autobusami: 138, 141, 151, 155, 171, 182, 185, 188.

Więcej informacji o targach: www.me-mieszkania.pl